MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8382357
nr 838 2357
Stolar
3 st, 1700-/1800-tal, Trä
Kondition: slitage/skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 18:16:35
2/8 22:19:08
150 kr
4/8 23:06:18